
Фільтр забору повітря
281 ₴
- В наявності
- Код: CAF100527P
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр забору повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CAF100527P |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Ford, BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, C1, 3, Transit, RLE, C2, 7-Series, Z1, B12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴





