
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
573 ₴
- В наявності
- Код: 05P514
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P514 |
| Ширина | 107.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Висота | 42.6 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Corona, Camry, Avensis, Celica, RX, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴



