
Радіатор системи опалення салона Opel Astra 91-
1 323 ₴
- В наявності
- Код: H21219
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | H21219 |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 175 мм |
| Ширина ядра радіатора | 178 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 323 ₴



