Система охолодження одна з найважливіших систем в правильному функціонуванні автомобіля.
У категорії Система охолодження Sato tech представлені радіатори охолодження, інтеркулери, масляні радіатори, радіатори обігріву салону і радіатори кондиціонера для легкових автомобілів, а також легкої комерції.
Виробництво відбувається із застосуванням стандарту ISO / TS 16949: 2009, вся продукція піддається ретельному контролю - що гарантує якість і відповідність характеристикам OE продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Код запчастини | H21209 |
| Довжина ядра радіатора | 220 мм |
| Ширина ядра радіатора | 195 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴








