
Фільтр паливний
586 ₴
- В наявності
- Код: CFF100260
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Код запчастини | CFF100260 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 164 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, A8, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 586 ₴




