Кульова опора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | VO-BJ-7108 |
| Висота | 51 мм |
| Розмір конуса | 17 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Довжина | 46.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴




