Кульова опора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | OP-BJ-5567 |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 69 мм |
| Розмір конуса | 16 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Ascona, Astra, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴





