
Фільтр повітря
387 ₴
- В наявності
- Код: 1457433281
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 1 457 433 281 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Speedster, Astra, Zafira, Niva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴











