Кульова опора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | BM-BJ-0899 |
| Висота | 65 мм |
| Розмір конуса | 20.3 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764 ₴





