
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX S25-202(2) 2016-45 12-24V CAN 1157
210 ₴
- Нет в наличии
- Код: DR-00001623
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
• Цоколь: S25 (1156)
• Колір: Білий
• Напруга: 12-24В
• Потужність: 10/2,5Вт
• Наявність CAN: Так
• Кількість LED елементів: 45
• Тип елементів: 2016
• Світловий потік (на основі тесту): 1000/300Лм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DriveX |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Мощность | 25 Вт |
| Тип запчасти | Аналог |
| Цоколь | P21W |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 12 В-24 В |
| Тип | LED лампа мала |
Информация для заказа
- Цена: 210 ₴


