
Світлодіоди в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX T10-201 3030-1 9-36V Ceramic автомобільні
52 ₴
- Нет в наличии
- Код: DR-00001624
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
• Цоколь: Т10/W5W
• Колір: Білий
• Напруга: 9-36В
• Потужність: 3Вт
• Наявність CAN: Ні
• Кількість LED елементів: 1
• Тип елементів: 3030
• Біполярний
• Світловий потік (на основі тесту): 60Лм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Напряжение питания | 12 В |
| Мощность | 0.24 Вт |
| Тип запчасти | Аналог |
| Цоколь | T10 |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | LED лампа мала |
Информация для заказа
- Цена: 52 ₴


