
Світлодіоди двохконтактні в габаритні вогні, підсвітку номера та в салон DriveX S25-102(2) 2835-6 12V
112 ₴
- Нет в наличии
- Код: DR-00000592
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
• Цоколь: P21(5W)/BAY15D/1157 (2 контакти)
• Колір: Білий
• Напруга: 12В
• Потужність: 0,4Вт
• Наявність CAN: Ні
• Кількість LED елементів: 6
• Тип елементів: 2835
• Світловий потік (на основі тесту): 50Лм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Напряжение питания | 12 В |
| Мощность | 0.8 Вт |
| Тип запчасти | Аналог |
| Цоколь | P21W |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | LED лампа мала |
Информация для заказа
- Цена: 112 ₴


