
Стійка стабілізатора передня лів. Tesla Model 3/Model Y 17- (L=280mm)
719 ₴
- В наявності
- Код: RL-104391T
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора передня лів. Tesla Model 3/Model Y 17- (L=280mm)
Аналоги: FAG : 818 0678 10 | TEKNOROT : TS-137 | DELPHI : TC8509 | NK : 5116605 | NPS : T405L07 | FEBEST : 6723-M3FLH | MOTAQUIP : LVSL1543 | NRF : 823003 | VAICO : V58-0046 | LEMFÖRDER : 44378 01 | BOGAP : EV3320102 | DLZ : SL9083L | TRUCKTEC AUTOMOTIVE : 09.30.003 | OCAP : 0595973 | SKF : VKDS 349008
Крос-коди: TESLA : 179467 | TESLA : 44378 01 | TESLA : TC8509 | TESLA : 1044391 00 D | TESLA : 33104921
OEM: TESLA : 1044391-00-D, 1188391-00-B, 1044391-00-C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | BOGAP EV3320102; DLZ SL9083L; Delphi TC8509; Febest 6723M3FLH; Lemforder 4437801; MOTAQUIP LVSL1543; NK 5116605; NPS T405L07; NRF 823003; Ocap 0595973; SKF VKDS349008; Schaeffler FAG 818067810; TRUCKTEC Automotive 0930003; Teknorot TS137; Tesla 104439100C; VAICO V580046 |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Матеріал | Сталь |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,641 |
| Висота [мм] | 70 |
| Довжина [мм] | 280 |
| Довжина нарізі [мм] | 30 |
| Діаметр [мм] | 1 |
| Розмір зовнішньої нарізі | M12 x 1,75 |
| Розмір нарізі 1 | M12x1,75; M12 x 1,75 x 30,0 |
| Розмір нарізі 2 | M12 x 1,75 x 30,0 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Ширина [мм] | 62 |
| Ширина зіва ключа | 18 |
| Штанга/підпірний брус | Маятникова тяга; З’єднувальна тяга |
| парні номери артикулів | 44379 01; TC8510; 179468; 33 10 4922 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴




