
Шарова опора перед. пр. (нижн. перед) Audi A1/Skoda Rapid/Fabia/Volkswagen Polo 99- (Конус 15 мм)
463 ₴
- В наличии
- Код: RL-604366A
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шарова опора перед. пр. (нижн. перед) Audi A1/Skoda Rapid/Fabia/Volkswagen Polo 99- (Конус 15 мм)
Аналоги: SKF : VKDS 311004 | MANDO : MSA025224 | GoCore : GCB4620075 | RIDEX : 273C1527 | BUGIAD : BAP55052 | FIRST LINE : FBJ5416 | WILMINK GROUP : WG2290210 | MOTRIO : 8550501422 | NK : 5011931 | CORTECO : 49398860 | TEKNOROT : SK-424K | HERTH+BUSS JAKOPARTS : J4870827 | Andel : ANRO01562 | NTY : ZSD-VW-002 | BOGAP : A3328109
Крос-коди: CUPRA : 6R0 407 366 | CUPRA : 33906 01 | CUPRA : 825 0325 10 | CUPRA : 57085 | CUPRA : VKDS 311004
OEM: SKODA : 6R0 407 366 A, 6R0 407 366 B, 6R0407366 | AUDI : 6R0407366, 6R0 407 366 B, 6R0 407 366 A | VAG : 6R0407366+ | SEAT : 6R0 407 366 B, 6R0 407 366 A, 6R0407366 | VW : 6R0 407 366 B, 5U0 407 366, 6R0 407 366 A, 5U0 407 366 A, 6R0407366, 6RD407366 | CUPRA : 6R0407366
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Andel ANRO01562; Audi 6R0407366B; BOGAP A3328109; Bugiad BAP55052; CUPRA 6R0407366; Corteco 49398860; FIRST LINE FBJ5416; GoCore GCB4620075; Mando MSA025224; Motrio 8550501422; NK 5011931; NTY ZSDVW002; Ridex 273C1527; SKF VKDS311004; Skoda 6R0407366; Teknorot SK424K; VAG 6R0407366; WILMINK GROUP WG2290210 |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Load Up, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Mii, Fabia, UP!, Roomster, Ibiza |
| Место установки | Передняя правая |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 89 мм |
| Высота | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із синтетичним мастилом |
| ОНР | Особливо небезпечні речовини відсутні! |
| Розмір конуса 1 [мм] | 14,9 |
| Розмір конуса [мм] | 14,9; 18,2 |
| Розмір нарізі 1 | M12x1,5; MM12X1,5R |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| парні номери артикулів | 825 0326 10; 57084; VKDS 311003 |
| тільки у поєднанні з | 3 x M10 |
Информация для заказа
- Цена: 463 ₴





