
Шарова опора перед. (Конус 16 мм) (верх.) Mitsubishi L200/Pajero II/III/IV 00-
379 ₴
- В наявності
- Код: RL-401015M
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарова опора перед. (Конус 16 мм) (верх.) Mitsubishi L200/Pajero II/III/IV 00-
Аналоги: TEKNOROT : MI-525 | MERTZ : M-S1047 | ASAM AUTOMOTIVE : 76914 | RRT : RMB-260016 | FEBI BILSTEIN : 41254 | JAPANPARTS : BJ-509 | Oyodo : 20Z5006-OYO | FAI AutoParts : SS4986 | MAGNETI MARELLI : 301191619080 | DELPHI : TC2157 | JIKIU : CB23006 | SPIDAN CHASSIS PARTS : 46771 | NipoKM : RTT.MB4459S | Wti Automotive : A611060 | NIPPARTS : J4885006
Крос-коди: CHANGFENG : 41250 | CHANGFENG : CB0253 | CHANGFENG : TC2157 | CHANGFENG : 4010A015 | CHANGFENG : SB-7841 | CHANGFENG : 32-16 010 0027
OEM: MITSUBISHI : 4010A137, 4010A015T, 4010A138, 4010A013T, MR496792, 4010 A015, 4010A014T, MR992271, 4010A029, 4010A056, 4010A037, 4010A099, 4010A038 | CHANGFENG : MR496792
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 76914; Changfeng MR496792; Delphi TC2157; Febi Bilstein 41254; JAPANPARTS BJ509; JIKIU CB23006; Magneti Marelli 301191619080; Mertz MS1047; Mitsubishi 4010A099; Nipparts J4885006; Oyodo 20Z5006OYO; RRT RMB260016; SPIDAN CHASSIS PARTS 46771; Teknorot MI525; Wti Automotive A611060 |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Довжина | 91 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 83 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага [г] | 558 |
| Вага (кг) | 0,61; 0,57 |
| Висота [мм] | 83 |
| Довжина [мм] | 91 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з корончастою гайкою та шплінтом; з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами; з гайкою |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Нахил конуса | 1/8 |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5; M8 x 1,25 |
| Розмір конуса [мм] | 16 |
| Розмір нарізі 1 | M14x1.5; M14XP1.5; R-M14×1,5; M14x1,5 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч; зверху; Передня вісь праворуч; Передня вісь |
| Тип керма | для поперечного важеля підвіски |
| Ширина [мм] | 68 |
| потрібна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 379 ₴




