
Важіль підвіски задній (верх.задн) Mitsubishi Lancer VII/Outlander 02-13
872 ₴
- В наличии
- Код: RL-100086M
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Важіль підвіски задній (верх.задн) Mitsubishi Lancer VII/Outlander 02-13
Аналоги: CAUTEX : 759413 | TEDGUM : TED51581 | CTR : GV1176 | DELPHI : TC3661 | YAMATO : J95018YMT | PLYOM : P759494 | FEBEST : 0425-CU20UP | A.Z. Meisterteile : AZMT-40-040-8012 | GOOM : CAS-0886 | PROFIT : 2307-0745 | STELLOX : 77-01617-SX | JIKIU : BH23110B | DAYCO : DSS1832 | Metalcaucho : 57948 | MILES : DB69097
Крос-коди: ALFAROME/FIAT/LANCI : MN100086 | ALFAROME/FIAT/LANCI : 0425-CU20UP | ALFAROME/FIAT/LANCI : 32-16 050 0022 | ALFAROME/FIAT/LANCI : TC3661
OEM: CHRYSLER : 5105271AB, 5105271AC, 05105271AC, 05105271AB, 5105271AA, 05105271AA | MITSUBISHI : MN100107, MN184099, 4110A086, MR594949, MN 100086 | ALFAROME/FIAT/LANCI : K05105271AC, K05105271AB, K05105271AA
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | CAUTEX 759413; CTR GV1176; Chrysler 05105271AA; DAYCO DSS1832; Delphi TC3661; Febest 0425CU20UP; GOOM CAS0886; JIKIU BH23110B; Metalcaucho 57948; Miles DB69097; Mitsubishi MR594949; PLYOM P759494; Profit 23070745; Stellox 7701617SX; TEDGUM TED51581; Yamato J95018YMT |
| Совместимость с маркой | Citroen, Proton, Volvo, Peugeot, Dodge, Ford, Jeep |
| Совместимость с моделью | Space Star, C-Crosser, Outlander, Patriot, Compass, Persona 400, Impian, Wira, Lancer, Caliber, Satria, Carisma, Fiesta, 4007, Persona 300, 4008, Galant, Colt, V40, S40, Eclipse Cross, ASX |
| Место установки | Верхний |
| Материал | Листовая сталь |
| Тип рычага | Контрольный |
| Конструктивные особенности | Без шарового шарнира |
| Длина | 364 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,991 |
| Висота [мм] | 49,7 |
| Висота паковання [см] | 6 |
| Довжина [мм] | 364 |
| Довжина паковання [см] | 37 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без нижнього/верхнього кульового шарніра; з гумовою опорою |
| Сторона монтажу | ліворуч; зверху; праворуч; Задня вісь праворуч; Задня вісь ліворуч; Задня вісь зверху |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски; Діагональний важіль підвіски |
| Ширина [мм] | 145 |
| Ширина паковання [см] | 11,5 |
| Штанга/підпірний брус | Маятникова тяга |
| потрібна кількість | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 872 ₴




