
Сайлентблок переднього важеля (нижн.перед.внутрішній) Nissan X-Trail 01-13
251 ₴
- В наличии
- Код: RL-022048H
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сайлентблок переднього важеля (нижн.перед.внутрішній) Nissan X-Trail 01-13
Аналоги: MEYLE : 36-14 610 0001 | STELLOX : 77-00970-SX | GSP : 511225 | BIRTH : 2681 | Oyodo : 40Z1049A-OYO | Metalcaucho : 05781 | RIDEX : 251T0281 | FENOX : CAB10019 | METZGER : 58027902 | ZEKKERT : GM-6873 | JP GROUP : 4040201100 | A.Z. Meisterteile : AZMT-40-040-5427 | OPEN PARTS : SSS1087.11 | DYS : 37-07238-6 | TEKNOROT : NI-BS028
Крос-коди: NISSAN : 54560-8H300 | NISSAN : TD778W | NISSAN : 82101178 | NISSAN : 841618
OEM: NISSAN : 54500 8H310*, 54501-8H310, 54500-8H310 SK, 54501-8H31A, 54560 8H300, 54501-8H31A SK, 54500-8H31A, 54501-8H310 SK, 54500-8H31A SK, Part of
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | A.Z. Meisterteile AZMT400405427; Birth 2681; DYS 37072386; Fenox CAB10019; GSP 511225; JP GROUP 4040201100; Metalcaucho 05781; Metzger 58027902; Meyle 36146100001; Nissan 545008H31ASK; OPEN PARTS SSS108711; Oyodo 40Z1049AOYO; Ridex 251T0281; Stellox 7700970SX; Teknorot NIBS028; Zekkert GM6873 |
| Высота | 55 мм |
| Материал | Резина/металл |
| Ширина | 39 мм |
| Диаметр внутренний | 14.2 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | X-Trail |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,2 |
| Висота [мм] | 55 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 14 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 14,5; 14,1 |
| Довжина [мм] | 56 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 39 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 39,5; 38,8 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч; знизу; спереду; Передня вісь праворуч; Передня вісь знизу |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Товщина 1 [мм] | 55 |
| Толщина (мм) | 56 |
| Ширина [мм] | 40 |
Информация для заказа
- Цена: 251 ₴





