
Сайлентблок переднього важеля (нижн.задн) Mazda 6 02-07
393 ₴
- В наличии
- Код: RL-034460B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сайлентблок переднього важеля (нижн.задн) Mazda 6 02-07
Аналоги: FIRST LINE : FSK6466 | SRLine : S2045078 | FEBI BILSTEIN : 42376 | RTS : 017-00357 | TALOSA : 57-06135 | STELLOX : 87-71049-SX | SPIDAN CHASSIS PARTS : 411064 | WXQP : 70446 | YAMATO : J43036AYMT | DYS : 37-22919 | KAMOKA : 8800410 | ETS : 14.SB.497 | TRISCAN : 8500 50809 | SWAG : 83 94 2376 | A.Z. Meisterteile : AZMT-40-040-8309
Крос-коди: MAZDA : TD789W | MAZDA : 851612 | MAZDA : 42376 | MAZDA : GJ6A-34-460A
OEM: MAZDA : GJ6A-34-460, GJ6A-34460-A, GJ6A-34-460B, GR1A-34-460
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | DYS 3722919; ETS 14SB497; FIRST LINE FSK6466; Febi Bilstein 42376; KAMOKA 8800410; Mazda GR1A34460; RTS 01700357; SPIDAN CHASSIS PARTS 411064; SRLine S2045078; Stellox 8771049SX; Swag 83942376; TRISCAN 850050809; Talosa 5706135; WXQP 70446; Yamato J43036AYMT |
| Диаметр внешний | 62 мм |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Материал | Резина/металл |
| Место установки | Передний |
| Тип крепления | Резинометаллическое |
| Высота | 79 мм |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | 6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,49 |
| Висота [мм] | 79,3 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 13 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12,3; 12 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 63 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62,3; 62 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | ззаду; Передня вісь; Передня вісь ліворуч; Передня вісь праворуч |
| Тип руля | Поздовжній важіль підвіски |
| Товщина 1 [мм] | 79 |
| Толщина (мм) | 79 |
Информация для заказа
- Цена: 393 ₴





