
Сайлентблок переднього важеля (нижн.перед) Mercedes-Benz S-Class W221/C216 05-13
385 ₴
- В наявності
- Код: RL-221814M
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля (нижн.перед) Mercedes-Benz S-Class W221/C216 05-13
Аналоги: TALOSA : 57-08477 | FREY : 750203701 | HUTCHINSON : 590538 | MEYLE : 014 610 0012/HD | Andel : ANRO00366 | RTS : 017-00801 | ETS : 15.SB.482 | VEMA : 210280 | LEMFÖRDER : 38206 01 | BSG : BSG 60-700-220 | ORIGINAL IMPERIUM : 1499 | TEDGUM : TED36410 | GSP : 510508 | MILES : DB68252 | APlus : 21050AP
Крос-коди: MERCEDES-BENZ : 221 333 0814 | MERCEDES-BENZ : 849643 | MERCEDES-BENZ : 10931299 | MERCEDES-BENZ : JBU666
OEM: MERCEDES-BENZ : A221 333 08 14, 221 333 0814
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Andel ANRO00366; Aplus 21050AP; BSG BSG60700220; ETS 15SB482; FREY 750203701; GSP 510508; Hutchinson 590538; Lemforder 3820601; Mercedes-Benz A2213330814; Meyle 0146100012HD; Miles DB68252; Original Imperium 1499; RTS 01700801; TEDGUM TED36410; Talosa 5708477; Vema 210280 |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 70.2 мм |
| Висота | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,43 |
| Висота [мм] | 80 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 14,2; 15,1 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,5; 70,2 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | спереду; Передня вісь знизу; Передня вісь ліворуч; Передня вісь праворуч; Передня вісь; знизу; з обох боків; всередині |
| Тип керма | Поздовжній важіль підвіски; для поперечного важеля підвіски |
| Товщина (мм) | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴





