
Сайлентблок переднього важеля (нижн.задн) Mercedes S-Class (W220/W221/C216) 02-
344 ₴
- В наявності
- Код: RL-221714M
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля (нижн.задн) Mercedes S-Class (W220/W221/C216) 02-
Аналоги: SPIDAN CHASSIS PARTS : 411584 | CTE : CBH21032 | RODRUNNER : BC-ME-BS077, BC-SB 756 | KAVO PARTS : SCR-10386 | ORIGINAL IMPERIUM : 1553 | BOGAP : C3328174 | TRW : JBU641 | FEBI BILSTEIN : 28269 | MEYLE : 014 610 0007 | APlus : 21381AP | STC : T458798 | CTR : GV0776 | LEMFÖRDER : 30436 01 | ÜRO Parts : 2213330714
Крос-коди: MERCEDES-BENZ : ME-SB-5179 | MERCEDES-BENZ : TD1701W | MERCEDES-BENZ : JBU641 | MERCEDES-BENZ : 221 333 0714
OEM: MERCEDES-BENZ : 221 333 0714, A 221 333 07 14
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Aplus 21381AP; BOGAP C3328174; CTE CBH21032; CTR GV0776; Febi Bilstein 28269; KAVO PARTS SCR10386; Lemforder 3043601; Mercedes-Benz A2213330714; Meyle 0146100007; Original Imperium 1553; Rodrunner BCSB756; SPIDAN CHASSIS PARTS 411584; STC T458798; TRW JBU641; URO Parts 2213330714 |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.3 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 80 |
| Висота паковання [см] | 4,6 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 14 |
| Довжина [мм] | 60,3 |
| Довжина паковання [см] | 10 |
| Діаметр [мм] | 14,2 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 60 |
| Матеріал | Сталь |
| Сторона монтажу | Передня вісь; знизу; з обох боків; ззаду; всередині |
| Тип паковання | Мішок |
| Тип керма | для поперечного важеля підвіски |
| Товщина 1 [мм] | 80 |
| Ширина паковання [см] | 4,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 ₴




