
Сайлентблок переднього важеля (нижн.задн) BMW 5 (F07)/7 (F01/F02/F03/F04) 08-17
605 ₴
- В наявності
- Код: RL-311145B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля (нижн.задн) BMW 5 (F07)/7 (F01/F02/F03/F04) 08-17
Аналоги: VEMA : 210273 | GSP : 531938 | NTY : ZTP-BM-008A | ASAM AUTOMOTIVE : 33995 | SWAG : 20 93 8393 | ETS : 03.SB.627 | A.Z. Meisterteile : AZMT-40-040-5089 | MAXGEAR : 72-3299 | SASIC : 2256160 | COMLINE : CRB3435 | WILMINK GROUP : WG2289795 | HUTCHINSON : 590528 | OCAP : 1216074 | BBR Automotive : 001-10-21477 | TALOSA : 57-04780
Кросс-коди: ROLLS-ROYCE : JBU1369 | ROLLS-ROYCE : TD1244W | ROLLS-ROYCE : 3112 6 775 145
OEM: BMW : 6 775 145, 3112 6775 145 | MINI : 31126775145 | ROLLS-ROYCE : 31 12 6 775 145, 6 775 145
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 33995; BBR Automotive 0011021477; BMW 31126775145; Comline CRB3435; ETS 03SB627; GSP 531938; Hutchinson 590528; Maxgear 723299; Mini 31126775145; NTY ZTPBM008A; Ocap 1216074; Rolls-Royce 31126775145; Sasic 2256160; Swag 20938393; Talosa 5704780; Vema 210273; WILMINK GROUP WG2289795 |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 85.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 70.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.3 мм |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 14 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16,3 |
| Довжина [мм] | 85,5 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 70 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,2 |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
| Товщина 1 [мм] | 86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴





