
Сайлентблок переднього важеля (нижн.перед.зовнішній) Audi A5/A6 C6/A8 D4/Q5/VW Phaeton 02-
210 ₴
- В наявності
- Код: RL-4H0151A
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля (нижн.перед.зовнішній) Audi A5/A6 C6/A8 D4/Q5/VW Phaeton 02-
Аналоги: METZGER : 52093808 | APlus : 23809AP, 17384AP | MONROE : L29867 | ÜRO Parts : 4H0407151C | FAG : 829 0386 10 | COMLINE : CRB3036 | RODRUNNER : TC-A-659 | FEBI BILSTEIN : 106559 | MASTER-SPORT GERMANY : 37014-KIT-MSM, 27126-PCS-MS | A.B.S. : 211706 | TRW : JBU679 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE : 07.31.203 | OCAP : 0395782
Крос-коди: SEAT : 4H0 407 151A | SEAT : 837617 | SEAT : 30927484
OEM: AUDI : 4H0 407 151 B, 4H0 407 152 A SK2, 4H0 407 151 B SK2, 4H0 407 152 B, 4H0 407 151 C, 4H0 407 152 B SK2, 4H0 407 151 C SK2, 4H0 407 152 C, 4H0 407 151 A*, 4H0 407 152 A, 4H0 407 152 C SK2, 4E0 407 181 B, 4H0 407 151 A SK2, 80A 407 181 | SKODA : 4H0407151A | VAG : 4H0 407 151 A | PORSCHE : 4E0 407 181 B | VW : 4H0407151A | VW (SVW) : 4E0 407 181 B | AUDI (FAW) : 4E0 407 181 B | SEAT : 4H0407151A, 4E0 407 181 B
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Aplus 17384AP; Audi 80A407181; Comline CRB3036; Febi Bilstein 106559; Metzger 52093808; Monroe L29867; Ocap 0395782; Rodrunner TCA659; Schaeffler FAG 829038610; Skoda 4H0407151A; TRUCKTEC Automotive 0731203; TRW JBU679; VAG 4H0407151A |
| Діаметр внутрішній | 12.5 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 43.8 мм |
| Висота | 44.9 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, A4, A6, A8, A5, Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Висота [мм] | 45 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12,3; 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 43,8; 44 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | в центрі; Передня вісь знизу; Передня вісь ліворуч; знизу; спереду; зовні; Передня вісь праворуч |
| Тип керма | Поздовжній важіль підвіски |
| Товщина (мм) | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




