
Сайлентблок переднього важеля (нижн.перед.внутршній) Audi A4 B5/A6 C5/A8 D2/Skoda Superb/VW Passat B5 94-
162 ₴
- В наличии
- Код: RL-4D0182E
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сайлентблок переднього важеля (нижн.перед.внутршній) Audi A4 B5/A6 C5/A8 D2/Skoda Superb/VW Passat B5 94-
Аналоги: Aslyx : AS-201765 | QUINTON HAZELL : EMS8232 | TRICLO : 783784 | OCAP : 1215153 | HUTCHINSON : 597142 | MAPCO : 33840 | COMLINE : CRB3032 | ÜRO Parts : 4B3407151C | RTS : 017-00047 | RODRUNNER : BC-SB 15 | TEDGUM : 00728064 | MPBS : 0601613-00/80SHA | FORMPART : 1100002 | AKRON-MALÒ : 295 | KRAFT AUTOMOTIVE : 4230390
Крос-коди: VW (SVW) : 863617 | VW (SVW) : TD440W | VW (SVW) : 4D0 407 182E
OEM: AUDI (FAW) : 4D0 407 182E | SEAT : 4D0 407 182E, 4D0407182G | VW : 4D0407182E, 4D0 407 182G | SKODA : 4D0 407 182E, 4D0 407 182 G | AUDI : 4D0407182E, 4D0 407 182G, 4Z7 407 182 | VAG : 4D0407182E+ | VW (SVW) : 4D0 407 182E
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Aslyx AS201765; Audi 4Z7407182; Comline CRB3032; Formpart 1100002; Hutchinson 597142; Kraft Automotive 4230390; MPBS 06016130080SHA; Mapco 33840; Ocap 1215153; Quinton Hazell EMS8232; RTS 01700047; Rodrunner BCSB15; Skoda 4D0407182G; TEDGUM 00728064; Triclo 783784; URO Parts 4B3407151C; VAG 4D0407182E; Volkswagen 4D0407182G |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Диаметр внешний | 50.2 мм |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Тип крепления | Резинометаллическое |
| Длина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 60 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 12 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12,2 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 50 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50,4 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | в центрі; Передня вісь знизу |
| Тип руля | Поздовжній важіль підвіски |
| Товщина 1 [мм] | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 162 ₴





