
Сайлентблок переднього важеля (нижн.задн.внутрішній) Audi A4 B8/A5/Q5 07-
420 ₴
- В наявності
- Код: RL-8K0183D
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля (нижн.задн.внутрішній) Audi A4 B8/A5/Q5 07-
Аналоги: SWAG : 30 93 8547 | MOOG : AU-SB-13832 | DIAMAX : B7079 | FRAP : FSB5099 | APlus : 24592AP | WXQP : 381705 | PROFIT : 2307-1200 | SPIDAN CHASSIS PARTS : 412524 | MASTER-SPORT GERMANY : 35480-PCS-MS | CAUTEX : 755587 | A.B.S. : 274198 | VEMA : 210114 | OE Germany : 802893 | FARE SA : 15302 | RTS : 017-00091
Крос-коди: VW/SEAT : 8K0 407 183D | VW/SEAT : AU-SB-13832 | VW/SEAT : 30938547 | VW/SEAT : TD1633W
OEM: AUDI : 8K0 407 183F, 8K0 407 183 G, 8K0407183D | PORSCHE : 8K0 407 183 G, 8K0407183D | AUDI (FAW) : 8K0407183D | SEAT : 8K0 407 183 D | SKODA : 8K0 407 183 D | VAG : 8K0407183D+ | VW : 8K0 407 183D | VW/SEAT : 8K0407183D
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Aplus 24592AP; Audi 8K0407183G; CAUTEX 755587; DIAMAX B7079; FARE SA 15302; Frap FSB5099; Moog AUSB13832; OE Germany 802893; Porsche 8K0407183G; Profit 23071200; RTS 01700091; SPIDAN CHASSIS PARTS 412524; Skoda 8K0407183D; Swag 30938547; Vema 210114; WXQP 381705 |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 74.5 мм |
| Висота | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,47 |
| Висота [мм] | 80 |
| Висота паковання [см] | 7,2 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 13 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 13 |
| Довжина [мм] | 75 |
| Довжина паковання [см] | 8 |
| Діаметр [мм] | 13 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 75 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 75 |
| Спосіб зберігання | Гідравлічна опора |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч; знизу; ззаду; Передня вісь праворуч |
| Тип паковання | Мішок |
| Товщина 1 [мм] | 80 |
| Товщина (мм) | 80 |
| Ширина [мм] | 75 |
| Ширина паковання [см] | 7,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴





