
Сайлентблок переднього важеля (нижн.задн) Audi A4 B5/A6 Allroad/C4/Skoda Superb/VW Passat B5 94-09
423 ₴
- В наличии
- Код: RL-4D083AB
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сайлентблок переднього важеля (нижн.задн) Audi A4 B5/A6 Allroad/C4/Skoda Superb/VW Passat B5 94-09
Аналоги: UCEL : 61112 | NK : 5104716 | FORMPART : 1100019 | A.B.S. : 270437 | SRLine : S2013026 | BGA : BU0122 | VEMA : 16009 | Andel : ANRO00510 | RAPRO : R56112 | KAWE : 8500 29846 | TEDGUM : 00729773 | MILES : DB68135 | DLZ : ST-SEAT-CB0263 | RODRUNNER : BC-AU-BS025 | APlus : 14261AP
Крос-коди: VW (SVW) : VO-SB-1364 | VW (SVW) : 863619 | VW (SVW) : JBU100 | VW (SVW) : 4D0 407 183AB
OEM: AUDI (FAW) : 4D0 407 183 AB | AUDI : 4D0 407 183 P, 4D0407183Q, 4D0 407 183 S, 4D0 407 183AB, 4D0407183AC, 4D0 407 183 M, 4D0 407 183 N | SKODA : 4D0 407 183 M, 4D0 407 183 N, 4D0 407 183 S, 4D0 407 183AB, 4D0 407 183 AC, 4D0 407 183 P, 4D0 407 183 Q | VW : 4D0407183Q, 4D0 407 183 S, 4D0 407 183AB, 4D0407183AC, 4D0 407 183 M, 4D0 407 183 N, 4D0 407 183 P | SEAT : 4D0 407 183 Q, 4D0 407 183 S, 4D0 407 183 AB, 4D0 407 183 AC, 4D0 407 183 M, 4D0 407 183 N | VAG : 4D0407183AB+ | VW/SEAT : 4D0407183AB | VW (SVW) : 4D0 407 183 AB
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Aplus 14261AP; Audi 4D0407183N; BGA BU0122; DLZ STSEATCB0263; Formpart 1100019; KaWe 850029846; Miles DB68135; NK 5104716; Rapro R56112; Rodrunner BCAUBS025; SRLine S2013026; Skoda 4D0407183AB; TEDGUM 00729773; UCEL 61112; VAG 4D0407183AB; Vema 16009 |
| Диаметр внутренний | 12.2 мм |
| Диаметр внешний | 64.9 мм |
| Высота | 80 мм |
| Место установки | Передний |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 80 |
| Висота паковання [см] | 6 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 12,2; 12 |
| Довжина [мм] | 65; 80 |
| Довжина паковання [см] | 7,8 |
| Діаметр [мм] | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
| Кількість на вісь | 2 |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник; Гідравлічна опора |
| Сторона монтажу | ззаду; Передня вісь знизу; Передня вісь; знизу; з обох боків |
| Тип паковання | Мішок |
| Тип руля | Поздовжній важіль підвіски |
| Ширина паковання [см] | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 423 ₴




