
Важіль передній лів. верхній перед. MB C-Class (W203/S203/S204/W204)/E-Class (W212) 00-
1 383 ₴
- В наявності
- Код: RL-300111M
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль передній лів. верхній перед. MB C-Class (W203/S203/S204/W204)/E-Class (W212) 00-
Аналоги: DIAMAX : B5057 | MASTER-SPORT GERMANY : 37018-KIT-MSM, 36806-SET-MSP | Bolk : BOL-E091007 | OPEN PARTS : SSW1033.10 | ASMETAL : 13MR3200B | SPIDAN CHASSIS PARTS : 57279 | ESEN SKV : 04SKV840 | Wti Automotive : A641525 | KAWE : 8500 23526 | DELPHI : TC1279 | Stark : SKCA-0050038 | FRAP : F2576 | ProfiPower : 1S2017K | MEHA AUTOMOTIVE : MH20111
Крос-коди: MERCEDES-BENZ (BBDC) : TC1279 | MERCEDES-BENZ (BBDC) : ME-TC-1959P | MERCEDES-BENZ (BBDC) : 35663 02, 3566301 | MERCEDES-BENZ (BBDC) : 12188AP | MERCEDES-BENZ (BBDC) : 2 033 300 111
OEM: MERCEDES-BENZ : A 203 330 16 11, 2043303311, 203 330 35 11, 203 330 01 11, 2033300111+, A204 330 3311, A 204 330 43 11, 204 330 5711, (203 330 01 11), A204 330 5711, 204 330 43 11, 204 330 1811, 2033300111?, A2043308711, A 203 330 35 11, A204 330 1811, 203 330 0111, A230 330 3911, 203 330 39 11, 2303303911, 203 330 16 11, 2033300111, A 203 330 39 11, 2043308711, A 203 330 01 11, 203 330 01 11(+) | MERCEDES-BENZ (BBDC) : A 203 330 35 11, A 203 330 39 11, A 203 330 01 11, 203 330 35 11, 204 330 43 11, A 203 330 16 11, A 204 330 43 11, 203 330 01 11, 203 330 16 11, 203 330 39 11
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Delphi TC1279; Frap F2576; KaWe 850023526; Mercedes-Benz 2043308711; Stark SKCA0050038 |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Місце встановлення | Нижній |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 415 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 100 |
| Висота паковання [см] | 8,5 |
| Довжина [мм] | 415 |
| Довжина паковання [см] | 41,5 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Кронштейн балансира з пазом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| Спосіб зберігання | Гідравлічна опора |
| Сторона монтажу | Передня вісь; ліворуч; спереду; Передня вісь ліворуч; знизу |
| Тип паковання | Мішок |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски; Поздовжній важіль підвіски |
| Ширина [мм] | 85 |
| Ширина паковання [см] | 10,5 |
| парні номери артикулів | 35664 02; TC1280; ME-TC-1960P |
| № артикула рекомендованого приладдя | 37897 01 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 383 ₴



