
Важіль передній пр. нижній перед. BMW X5 (F15/F85)/X6 (F16/F86) 13-19
1 810 ₴
- В наявності
- Код: RL-851692B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль передній пр. нижній перед. BMW X5 (F15/F85)/X6 (F16/F86) 13-19
Аналоги: FAG : 821 1355 10 | FAI AutoParts : SS9966 | RODRUNNER : TC-B-948 | BOGAP : B3327175 | MONROE : L11A57 | IAP QUALITY PARTS : 503-51158 | FRAP : F5432 | STELLOX : 54-00074-SX, 77-00196-SX | CPB : 505900 | ORIGINAL IMPERIUM : 1202 | MASTER-SPORT GERMANY : 38959-PCS-MS | TRISCAN : 8500 115057 | Andel : ANRO07149 | DYS : 26-25696
Крос-коди: BMW : TC3825 | BMW : 31126851692 | BMW : 33102088 | BMW : 21559 | BMW : 38959 01
OEM: BMW : 6 851 692, 31126851692*, 3112 6851 692, 31126851692, 31 12 6 851 692
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Andel ANRO07149; BMW 21559; BOGAP B3327175; CPB 505900; DYS 2625696; Frap F5432; IAP QUALITY PARTS 50351158; MASTER-SPORT GERMANY 38959PCSMS; Monroe L11A57; Original Imperium 1202; Rodrunner TCB948; Schaeffler FAG 821135510; Stellox 7700196SX; TRISCAN 8500115057 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,33 |
| Висота [мм] | 103 |
| Довжина [мм] | 488 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з самостопорною гайкою |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром; з підшипником |
| Матеріал | Сталь; Лита сталь |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14 x 1,5 |
| Розмір конуса [мм] | 19; 24 |
| Розмір нарізі 1 | MM14x1,5R |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч; знизу; спереду; Передня вісь; праворуч |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски; Поздовжній важіль підвіски |
| Ширина [мм] | 130 |
| Штанга/підпірний брус | Шток |
| парні номери артикулів | TC3824; 38958 01; 21558; 33 10 2089 |
| тільки у поєднанні з | Ball joint |
| № артикула рекомендованого приладдя | 38230 01 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 810 ₴






