
Колодки гальмівні диск. зад. Opel Vectra B/Omega B 94-03
421 ₴
- В наличии
- Код: RP0915
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. зад. Opel Vectra B/Omega B 94-03
Аналоги: MEYLE : 025 210 5015 | PAGID : T1016N | SB : BP34024 | HART : 221 613 | DELPHI : LP1441 | BREMSI : BP2368 | VALEO : 598243, 598187 | FTE : BL1217A1 | EUROBRAKE : 5502223603 | DENCKERMANN : B110942 | LEMFÖRDER : 20627 03 | Brake ENGINEERING : PA1958 | PROTECHNIC : PRP0022 | Stark : SKBK-1090140
Крос-коди: GENERAL MOTORS : LP590 | GENERAL MOTORS : 51-00-0404 | GENERAL MOTORS : 90273260 | GENERAL MOTORS : GDB915 | GENERAL MOTORS : 05P334
OEM: OPEL : 93169000, 90485138, 1605878, 90 273 260, 9192126, 90485137, 1605026, 1605924, 1605883, 16 05 879, 1605047, 90487271, 1605617, 91145710, 90251457, 1605031, 90273260, 90497874, 1605618, 90273261, 1605005, 90540177, 9193476, 1605688, 90279383, 9195058, 1605687, 9195031, 1605786, 90421528, 9192125, 1605799, 93169001, 9027 3260, 9201354, 1605006 | VAUXHALL : 90251457, 9192125, 1605799, 9201354, 90273261, 9192126, 1605687, 93169000, 90421528, 9193476, 90273260, 93169001, 9195058, 16 05 879, 93213484, 1605617, 90540177, 90425480, 90 273 260, 1605924, 90487271, 90485138 | SAAB : 5057336, 4836987 | CHEVROLET : 16 05 879, 90485138, 90540177, 90273260, 90 273 260 | GENERAL MOTORS : 1605687, 1605924, 90273260, 90540177
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Bremsi BP2368; Delphi LP1441; Denckermann B110942; Hart 221613; Meyle 0252105015; Opel 1605031; SB BP34024; Valeo 598187 |
| Назначение | Задние колеса |
| Высота | 61 мм |
| Длина | 61.8 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Совместимость с маркой | Daf, Porsche, Volvo, Volkswagen, Opel, Chevrolet, Saab |
| Совместимость с моделью | Calibra, Olympia, Simca 1000, 66, Omega, Kaefer, 9-3, 9-5, Vectra, 911 |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 61 |
| Висота 2 [мм] | 61 |
| Висота [мм] | 61 |
| Тормозная система | ATE; Continental |
| Довжина [мм] | 62 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E1 90R 01025/236; E1 90R-011094/470 |
| Код FMSI | D709-7614 D811-7686 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал фрикційного покриття | Органічн. |
| Номер WVA | 21050 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Товщина 1 [мм] | 15,2 |
| Товщина 2 [мм] | 15,2 |
| Толщина (мм) | 15,5; 15,6 |
| Ширина 1 [мм] | 61,8 |
| Ширина 2 [мм] | 61,8 |
| Ширина [мм] | 61,5 |
Информация для заказа
- Цена: 421 ₴



