
Колодки гальмівні диск. зад. Touareg/Cayenne 10-
848 ₴
- В наличии
- Код: RP1875
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. зад. Touareg/Cayenne 10-
Аналоги: BOSCH : 0 986 TB3 219 | TOPRAN : 113 818 | ASHIKA : 51-00-0925 | SCT - MANNOL : SP 718 PR | Dr!ve+ : DP1010.10.1085 | KAWE : 1379 10 | HUSCH : EP0182 | OPEN PARTS : BPA1379.10 | FTE : BL2645A1 | MEYLE : 025 247 2116 | RAP BRAKES : R-P0736 | ROTINGER : RT 1PD32980 | A.Z. Meisterteile : AZMT-44-022-2049 | ABE : C2W032ABE-P | BSG : BSG 90-200-053
Крос-коди: SEAT : 0986495371 | SEAT : GDB1875 | SEAT : 7P0698451 | SEAT : 05P1755 | SEAT : LP2233
OEM: PORSCHE : 99135293904, 7P0 698 451, 95835193950, 7P0698451, 958 352 939 70, 958 352 939 00, 95835293980, 7P0 698 451 A, PAA698451, 95835293981, 7P6 698 451, PAA698451A, 955 352 939 70, 991 352 939 02, 958 352 939 50 | VW : 7P6 698 451, 7P0 698 451, 7P6 698 451 C, 7P0 698 451 D, JZW698451R, 7P0698451, 7P0 698 45151, 7P0 698 451 A, 7P5 698 451 | AUDI : 7P0698451, 7P0698451A, 7P6 698 451, JZW698451R, 7P0 698 451, 7P6 698 451 C | VAG : 7P0698451, 7P0 698 451 | SKODA : 7P0 698 451, 7P0698451 | SEAT : 7P0 698 451, 7P0698451
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | ABE C2W032ABEP; ASHIKA 51000925; Audi JZW698451R; BSG BSG90200053; KaWe 137910; Meyle 0252472116; Porsche 95535293970; Rotinger RT1PD32980; Skoda 7P0698451; Topran 113818; VAG 7P0698451 |
| Толщина | 17 мм |
| Высота | 76 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Ширина | 187.4 мм |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Porsche |
| Совместимость с моделью | 911, Touareg, Cayenne |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 76 |
| Висота 2 [мм] | 76 |
| Висота [мм] | 76 |
| Тормозная система | BREMBO; Brembo |
| Гальмівна установка | не для вуглецево-керамічних гальмівних дисків; тільки у поєднанні зі сталевими гальмівними дисками |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01120/2796; E9 90R-01841/2793; ECE-R90 |
| Код FMSI | D1453-8643 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Материал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 24721; 25143 |
| Обмеження виробника | BREMBO |
| Товщина 1 [мм] | 16,8 |
| Товщина 2 [мм] | 16,8 |
| Толщина (мм) | 17 |
| Ширина 1 [мм] | 188 |
| Ширина 2 [мм] | 187,5 |
| Ширина [мм] | 187,4 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474566; 1987474824; 1987474569 |
Информация для заказа
- Цена: 848 ₴



