
Колодки гальмівні диск. зад. BMW 3 (E46)/5 (E34/E39)/7(E38)/8 (E31) 90-12
692 ₴
- В наявності
- Код: RP1530
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. зад. BMW 3 (E46)/5 (E34/E39)/7(E38)/8 (E31) 90-12
Аналоги: TRICLO : 881920 | DIAMAX : N09370 | ASIMCO : KD7733 | KAWE : WS0154A | DELPHI : LZ0160, LZ0184 | SCT - MANNOL : SP 271 PR | NATIONAL : NP2076 | RAICAM : RA.0554.1 | ASAM AUTOMOTIVE : 71778 | FROW : 804.1102.002 | QUARO : QP7084 | A.Z. Meisterteile : AZMT-44-022-1121 | STELLOX : 392 020B-SX | CIFAM : 822-560-0
Крос-коди: LAND ROVER : 34211163324 | LAND ROVER : 05P1231 | LAND ROVER : 0986494006 | LAND ROVER : LP1803 | LAND ROVER : GDB1530
OEM: BMW : 34211163324, 342111638334, 34 21 6 750 160, 34 21 6 761 248, 2 180 421, 6 761 250, 6 761 251, 1 163 324, 34 21 6 761 250, 34 21 6 761 240, 34 21 2 357 231, 6 752 632, 34 21 6 790 071, 34 21 1 164 581, 34 21 2 157 576, 6 761 240, 1 164 582, 34 21 3 403 241, 6 761 247, 34 21 1 163 324, 6 761 248, 34 21 6 752 632, 1 164 581, 34 21 6 761 247, 34 21 6 761 251, 34 21 1 163 326, 2 357 231, 1 163 326, 34 21 1 164 582, 6 750 160, 3421 1 163 324, 34 21 2 180 421, 3421 1163 324, 3421 1162 862, 2 157 576, 3 403 241, 6 790 071, 1 163 833, 34 21 1 163 833 | ALPINA : 34 21 6 761 248 | ROVER : SFP 5002 30, SFP 0001 20, SFP 5002 10 | MINI : 34211163324 | LAND ROVER : SFP000120, SFP500210, SFP500230
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 71778; Asimco KD7733; BMW 34211164581; Bosch 1987474154; Cifam 8225600; National NP2076; Stellox 392020BSX |
| Ширина | 123.3 мм |
| Висота | 59.2 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, 3, Roadster V8, Z8, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 59,2 |
| Висота 2 [мм] | 59,2 |
| Висота [мм] | 59,2; 59,4 |
| Гальмівна система | ATE; Continental |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу; з протискрипною пластиною; із затискачем поршня |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01708/011; ECE-R90; E9 90R-01825/785 |
| Код FMSI | D683-7427 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 21486; 21282; 21487 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Товщина 1 [мм] | 16,5 |
| Товщина 2 [мм] | 16,5 |
| Товщина (мм) | 17; 17,2; 16 |
| Ширина 1 [мм] | 123,5 |
| Ширина 2 [мм] | 123,1 |
| Ширина [мм] | 123,1; 123; 123,2 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474940; 1987474944; 1987474946; 1987474366; KS0031; KS0010; KS0053; KS0021; KS0035; KS0047; KS0202; KS0043; 1987474154; 1987473001; 1987473010; 19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 692 ₴



