
Колодки гальмівні диск. перед. Tucson 04-/Sonata 05-10/Grandeur 05-/Kia Opirus 06-
665 ₴
- В наличии
- Код: RP3409
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. Tucson 04-/Sonata 05-10/Grandeur 05-/Kia Opirus 06-
Аналоги: MINTEX : MDB2753 | TRUSTING : 902.0 | KEY PARTS : KBP1884 | WOKING : P8533.02 | DELPHI : LP1902 | HELLA : 8DB 355 010-991 | ROADHOUSE : 21204.12 | BLUE PRINT : ADG04263 | FRIGAIR : PD28.506 | Burig : B020786 | RAP BRAKES : R-P1084 | DENCKERMANN : B111250 | DANAHER : ADP0517 | SKF : VKBP 80258 A | LPR : 05P1599
Крос-коди: KIA (DYK) : GDB3409 | KIA (DYK) : LP1902 | KIA (DYK) : ADG04271 | KIA (DYK) : 025 246 1817/W | KIA (DYK) : 58101-2EA30
OEM: HYUNDAI : 58101-2EA10, 58101-3LA10, 58101-3KA01, 581012HA00, 58101-2EA11, 58101-3LA11, 58101-3KA40, S581012EA30, 58101-2HA10, 58101-3KA20, 581011FA50, 58101 2EA30, 58101-3FA11, 58101-38A80, 58101-3LA20, 581012EA20, 581012EA30, 58101-3KA31, 58101-2CA10, 58101-3KA32, 58101-2CA11, 58101-3FA01, 58101-38A81, 58101-3KA30, 58101-2CA20, 58101-2EA30, 58101-38A90, 581012EA21 | KIA : 58101 2EA30, 58101-1FE00, 58101-2GB00, 58101-3LA11, 58101-2EA30, 58101-1FE01, 58101-2KA10, 58101-3FA11, 581012EA30, 58101-3CA20, 58101-3KA32, 58101-3CA80, 58101-3KA30, 58101-3KA40, 581013CA70, 58101-3LA10, 581012GA01, S581011FE01, 58101-3FA01 | KIA (DYK) : 581011FA50, 581012EA21
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Blue Print ADG04271; Delphi LP1902; Denckermann B111250; Hella 8DB355010991; Hyundai 581012EA30; Kia 581013KA32; LPR 05P1599; Mintex MDB2753; Roadhouse 2120412; SKF VKBP80258A; Trusting 9020; Woking P853302 |
| Длина | 132 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Толщина внутренней накладки | 17.5 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Hyundai, Kia |
| Совместимость с моделью | Opirus, Grandeur, Tucson, Sonata |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,79 |
| Висота 1 [мм] | 59,9 |
| Висота 2 [мм] | 59,9 |
| Висота [мм] | 60,1; 59,9 |
| Гальмівна накладка | без навскісної крайки |
| Тормозная система | Mando |
| Довжина [мм] | 132 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя; з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 Approved; E9 90R - 01107/1405; E9 90R-01823/1088 |
| Код FMSI | D924-8386 |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23893; 23892; 23891 |
| Обмеження виробника | MANDO |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 17,5; 16,9; 18 |
| Товщина 2 [мм] | 17,9; 16,9 |
| Толщина (мм) | 17,5 |
| Ширина 1 [мм] | 131,6 |
| Ширина 2 [мм] | 131,5 |
| Ширина [мм] | 131,5; 60; 131,3 |
Информация для заказа
- Цена: 665 ₴



