
Колодки гальмівні диск. зад. Land Cruiser 90-09
580 ₴
- В наявності
- Код: RP1182
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. зад. Land Cruiser 90-09
Аналоги: MOTRIO : 8550502392 | TEXTAR : 2194701 | HART : 223 152 | MAXTECH : 3061003 | COMLINE : CBP0404 | GIRLING : 6131109, 6111829 | ASHUKI by Palidium : T114-20 | PAGID : T3064N | ABAKUS : 231-02-049 | FAI AutoParts : FPBP135 | JAPANPARTS : PP-210AF | WOKING : P5133.00 | NPS : T361A10 | NiBK : PN1243S
Крос-коди: BAW : 04465-60010 | BAW : GDB1182 | BAW : 05P749 | BAW : LP963 | BAW : SP2040
OEM: TOYOTA : 04492-60020, V9118B011, 04466-YZZC8, 0446660020, 446660090, 04492-60010, PA561, 446660020, 04466-60040, 0446660140, 446660080, 04465 60010, 449260010, 446660010, PN524-EE, 04465 60 010, 04492-60050, V91182011, 04466-60080, 04465-60010, 446660140, 0446560010, 04492-60080, 446660040, 04466-60060, PA511, 446690020, 04466-60090, 0446560140, 446660050, 04466-60010, 04466-60050, 449260020, PS549, 0446560240, 446660060, PN524 | LEXUS : PS549, 04466-60060, 04465 60 010, PA561, 04466-YZZC8, 0446560010, 04466-60090, PN524-EE, PN524, 0446660140, 04466-60080, 0446660020 | MITSUBISHI : 4605A389, 4605A458 | TOYOTA (FAW) : 04466-60090, 0446660140, PS549 | NISSAN : AY060TY006 | BAW : HQZDP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Abakus 23102049; Comline CBP0404; GIRLING 6111829; Hart 223152; JAPANPARTS PP210AF; Lexus 0446660080; Motrio 8550502392; NIBK PN1243S; Textar 2194701; Toyota 0446560010; Woking P513300 |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.2 мм |
| Висота | 44 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Pajero, FJ Cruiser, 4Runner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 43,9 |
| Висота 2 [мм] | 43,9 |
| Висота [мм] | 44 |
| Гальмівна система | SUMITOMO; Sumitomo |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01120/274; E9 90R-02A0841/3384 |
| Код FMSI | D606-7487 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 21947 |
| Обмеження виробника | SUMITOMO |
| Товщина 1 [мм] | 15,3 |
| Товщина 2 [мм] | 15,3 |
| Товщина (мм) | 15,2; 15; 15,5 |
| Ширина 1 [мм] | 116,4 |
| Ширина 2 [мм] | 115,9 |
| Ширина [мм] | 116,2; 116 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E11 90R02A0786/17381 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴



