
Колодки гальмівні диск. перед. MB S-Class (C216/W216)/E-Class (W212/S212) 11-
973 ₴
- В наявності
- Код: RP1972
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. MB S-Class (C216/W216)/E-Class (W212/S212) 11-
Аналоги: EGT : 322181cEGT | R BRAKE : RB2042 | DELPHI : LP2291 | KAWE : WS0162A | TRISCAN : 8115 23005 | AKRON-MALÒ : 1051245 | OPTIMAL : BP-12987 | ASHIKA : 50-00-0523 | PAGID : T2102N | SAMKO : 5SP2090 | Hi-Q : SP1954 | VALEO : 601306 | METELLI : 22-1133-0 | BREMSI : BP3563 | SB : BP31857W
Крос-коди: DAIMLER : GDB1972 | DAIMLER : 006 420 05 20 | DAIMLER : SP1954 | DAIMLER : LP2291 | DAIMLER : 0 986 494 780
OEM: MERCEDES-BENZ : 0074208420, 006 420 56 20, A 007 420 99 20, 64200520, 64201620, A 006 420 05 20, A 007 420 05 20, 74208420, A 006 420 66 20, 74206920, 006 420 66 20, 64206620, 006 420 89 20, 0074209720, 007 420 05 20, A0074208420, A 006 420 89 20, 64205620, A 007 420 69 20, A0074209720, 006 420 05 20, 0064201620, 007 420 69 20, 007 420 99 20, A0064201620, A 006 420 56 20 | DAIMLER : A 000 420 74 04
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | ASHIKA 50000523; Bremsi BP3563; Daimler A0004207404; Delphi LP2291; HI-Q SP1954; Mercedes-Benz 0074200520; Metelli 2211330; OPTIMAL BP12987; SB BP31857W; Samko 5SP2090; Valeo 601306 |
| Ширина | 159 мм |
| Висота | 92 мм |
| Товщина | 18.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, SLC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 92,9 |
| Висота 2 [мм] | 92,9 |
| Висота [мм] | 92,5; 92,3 |
| Гальмівна система | BREMBO; Brembo |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01107/3180; E9 90R-01840/3242; ECE-R90 |
| Код FMSI | D1634-8850 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 25219 |
| Обмеження виробника | BREMBO |
| Товщина 1 [мм] | 17,5 |
| Товщина 2 [мм] | 17,5 |
| Товщина (мм) | 18; 17 |
| Ширина 1 [мм] | 139,9; 137,1 |
| Ширина 2 [мм] | 139,9; 153,7 |
| Ширина [мм] | 153,7; 153,8 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-02A0289/3180 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987473070; 1987474966; 1987474482; 1987473586 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴



