
Колодки гальмівні диск. перед. Passat B5/Audi A4/A6 00-05 (з датч.)
795 ₴
- В наявності
- Код: RP1049
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Passat B5/Audi A4/A6 00-05 (з датч.)
Аналоги: JPN : 10H9120-JPN | NEW BLOX : NB20678V12 | JAPANPARTS : PA0900JM | Brake ENGINEERING : PA865 | BRAXIS : AB0014 | SWAG : 30 91 6398 | VAICO : V10-8169-1 | FEBI BILSTEIN : 16058, 16763 | DON : PCP1038 | KAISHIN : FK20281 | DANBLOCK : DB 510174 | MASTER-SPORT GERMANY : 202501140 | Hi-Q : SP2001 | MAXGEAR : 19-0659
Крос-коди: VAG : 441615105AA | VAG : GDB1049 | VAG : 0986460937 | VAG : 5000-0590 | VAG : LP784
OEM: VW : 7M0 698 151 A, 4B0 698 151 A, 4A0 698 151 C, 7M0 698 151 B, 4D0 698 151 D, 4A0 698 151K, 4A0 698 151, 441 615 105 AA, 4AO698151, 4D0 698 151, 7MO 698 151, 4A0 698 151 A, 7MO 698 151 A, 4A0 698 151 D, 7M0 698 151, 441 615 106 AA, 441615105AA | AUDI : 441 615 105 AA, 4D0 698 151H, 4A0 698 151 C, 441 615 105AA, 4D0698151B, 4A0 698 151, 441615105AA, 441 615 106 AA, 4B0615116, 4D0 698 151, 4D0698151M, 4A0 698 151 D, 4B0615116A, 4D0 698 151 D, 4A0698151B, 4B0 698 151 A, 4B0615116F, 4A0 698 151 A, 4B0615116G | SEAT : 7M0 698 151, 4D0 698 151 D, 7M0 698 151 B, 441615105AA, 4A0698151, 4D0 698 151, 441 615 106 AA, 7MO 698 151, 441 615 105 AA | FORD : 95VWX2K021AA, 1001095, 1027703, 1031843, 95VW2K021AA | SKODA : 4D0 698 151, 4D0 698 151 D, 441615105AA, 441 615 106 AA, 4B0 698 151 A, 4A0698151, 441 615 105 AA | VAG : 441 615 105 AA, 441615105AA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Audi 4D0698151B; DON PCP1038; Danblock DB510174; Febi Bilstein 16763; HI-Q SP2001; JPN 10H9120JPN; Maxgear 190659; Swag 30916398; VAG 441615106AA; VAICO V1081691 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Товщина | 19.5 мм |
| Ширина | 156.6 мм |
| Висота | 74.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 74,2 |
| Висота 2 [мм] | 74,4; 74,2 |
| Висота [мм] | 74,2; 75 |
| Гальмівна система | Ate; ATE; Continental |
| Довжина [мм] | 157 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; із затискачем поршня |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01107/054; ECE-R90; E1 90R-01881/550 |
| Код FMSI | D555-7434 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос; з вбудованим датчиком зносу |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 20678; 20676 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 19,1 |
| Товщина 2 [мм] | 19,1 |
| Товщина (мм) | 19,5; 20,4 |
| Ширина 1 [мм] | 156,4; 156,5 |
| Ширина 2 [мм] | 156,3; 156,5 |
| Ширина [мм] | 156,4 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474175; 1987474938 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴



