
Колодки гальмівні диск. перед. Freelander/Ford Mondeo IV 07-
826 ₴
- В наявності
- Код: RP1683
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Freelander/Ford Mondeo IV 07-
Аналоги: DELPHI : LP1967, LX0330 | NiBK : PN0462 | JPN : 10H9062-JPN | KAWE : 810093, WS0420A | STELLOX : 001 088-SX | AISIN : BPLR-1001 | ASHIKA : 50-0L-L00 | WOKING : P13193.00 | A.Z. Meisterteile : AZMT-44-022-2194 | BREMSI : BP3297 | ZIMMERMANN : 24123.900.1 | FTE : BL2046A1 | MASTER-SPORT GERMANY : 202801540P
Крос-коди: FORD MOTOR COMPANY : LP1967 | FORD MOTOR COMPANY : 05P1255 | FORD MOTOR COMPANY : 6G912K021A2C | FORD MOTOR COMPANY : GDB1683 | FORD MOTOR COMPANY : 0986494246
OEM: JAGUAR : C2C 35612, C2C 39929, GX732K021AA, T4N9759, T4N 13433, C2C 27290 | VOLVO (CHANGAN) : 30793540, 30793941 | FORD : 1379971, ME6G9J2K021AB, 6G912K021A2A, 1427386, 6G912K0-21A2C, 6G912K021A2B, 6G912K021D1B, 6G91 2K021-A2C, 1566232, 2574654, 6G91 2K021A 2C, 6G91-2K021-A2C, 7G912K021BB, ME6G-9J2K021-AA, 3079354, 6G91-2K021A2C, 1436498, 30793540, 1747043, 1458247, 6G912K021A2C, 6G912K021A2C, B6195016 3079354, 30793107, 30736319, 30793941, 30793540 | FORD USA : 6G912K021A2C, 6G91-2K021-A2C | LAND ROVER : 3079354, 30793107, LR027309, LR004936, LR134692, LR001017, LR134693, 30793540, 30793941 | FORD (CHANGAN) : 1461658, 7G912K021BB | CITROËN : 4252 89, 4254 03, 4254 24 | FORD MOTOR COMPANY : 6G912K021A2C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Aisin BPLR1001; Bosch 1987474306; Ford Motor Company 7G912K021BB; JPN 10H9062JPN; KaWe 810093 |
| Призначення | Передні колеса |
| Довжина | 155 мм |
| Висота | 72 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.5 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 72; 66,6; 66,4; 66,7 |
| Висота 2 [мм] | 72; 66,7; 71,8 |
| Гальмівна система | ATE; Continental |
| Довжина 1 [мм] | 156,4 |
| Довжина 2 [мм] | 155,2 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; із затискачем поршня |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90; E9 90R-01823/2047; E9 90R - 01107/1434 |
| Код FMSI | D1306-8421 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 24123; 24124 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Товщина 1 [мм] | 19; 19,2; 20,2 |
| Товщина 2 [мм] | 20; 20,2 |
| Ширина 1 [мм] | 155,2; 155,4; 155,1 |
| Ширина 2 [мм] | 156,4; 156,5; 156,3 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474306; 1987474739; 1987473589 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 826 ₴



