
Колодки гальмівні диск. перед. Caddy III/Golf V/Passat B6/Octavia A5 (з датчиками)
882 ₴
- В наличии
- Код: RP1809
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. Caddy III/Golf V/Passat B6/Octavia A5 (з датчиками)
Аналоги: ASAM AUTOMOTIVE : 101883 | FRIGAIR : PD10.518 | VALEO : 301635, 302631 | LPR : 05P1384 | MEYLE : 025 240 2120 | WAGNER : WBP23912A | RAP BRAKES : R-P0679 | DANAHER : ADP0950 | PAGID : T2084N | KAWE : 109-1846 | Hi-Q : SP2446 | Bolk : BOL-G101026 | EBC Brakes : DP41946R | NiBK : PN0399W
Крос-коди: VAG : GDB1809 | VAG : 8J0 698 151 F | VAG : 50-00-0909 | VAG : 05P1384 | VAG : SP2446
OEM: SKODA : 8P0 698 151, 8J0698151A, 8J0 698 151 F, 8J0698151F | VW : 8J0698151F, 8J0 698 151 N, 8P0 698 151, 8J0698151A, 8J0 698 151 F, 8J0 698 151F | AUDI : 8J0 698 151F, 8J0698151F, 8J0.698.151F, 8J0698151N, 8P0 698 151, 8J0698151A, 8J0 698 151 F, 8P0698151A | SEAT : 8J0 698 151F, 8J0698151F, 8J0 698 151 N, 8P0 698 151, 8J0698151A, 8J0 698 151 F | VAG : 8J0 698 151F, 8J0 698 151 F, 8J0698151F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 101883; ATE 23912; Audi 8J0698151A; HI-Q SP2446; KaWe 1091846; LPR 05P1384; Meyle 0252402120; NIBK PN0399W; Skoda 8J0698151F; VAG 8J0698151N; Valeo 302631; Volkswagen 8J0698151A |
| Назначение | Передние колеса |
| Ширина | 155.2 мм |
| Высота | 72.9 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Число индикаторов износа | 1 |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi |
| Совместимость с моделью | A3, Leon, Scirocco, TT, Golf |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 72,9 |
| Висота [мм] | 72,9; 72,8 |
| Тормозная система | ATE |
| Довжина [мм] | 155,3 |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 200; 175 |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01107/708 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Номер WVA | 23801; 23912; 23913 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Толщина (мм) | 20; 20,1; 20,4; 19,3 |
| Ширина 1 [мм] | 155,1; 155,2 |
| Ширина 2 [мм] | 156,3; 156,2 |
| Ширина [мм] | 155,2 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-02A0289/1128 |
Информация для заказа
- Цена: 882 ₴



