
Колодки гальмівні диск. перед. MB A-class (W168) 97-04
690 ₴
- В наличии
- Код: RP1292
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. MB A-class (W168) 97-04
Аналоги: RAICAM : RA.0656.0 | ABE : C1M046ABE | ZIMMERMANN : 23070.170.1 | AKRON-MALÒ : 124056 | DELPHI : LP1401, LX0310 | KALE : 23070 165 24 | HELLA PAGID : 8DB 355 018-311 | MOTAQUIP : LVXL232 | TRISCAN : 8115 23006 | QUINTON HAZELL : BP1469 | BSG : BSG 60-200-045 | ELTA AUTOMOTIVE : EA8988 | EGT : 321618EGT | ASIMCO : KD7574W
Крос-коди: MERCEDES-BENZ : GDB1292 | MERCEDES-BENZ : 50-00-0501 | MERCEDES-BENZ : 05P671 | MERCEDES-BENZ : SP1744 | MERCEDES-BENZ : 1684201220
OEM: MERCEDES-BENZ : A1684200120, 1684200020, 1684201220, 1684200120, A1684200720, 1684201320, 168 420 12 20, 1684200720, A1684201120, 1684201420, A 168 420 12 20, A1684200020, N1684201220, A 168 420 15 20, A1684201320, N1684201320, 168 420 15 20, A1684201420, N1684201420, 1684201120, N1684200020, 168 420 1220, N1684201520
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | ABE C1M046ABE; Asimco KD7574W; BSG BSG60200045; Delphi LX0310; EGT 321618EGT; KALE 2307016524; Mercedes-Benz A1684201520; Quinton Hazell BP1469; Zimmermann 230701701 |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Высота | 57.4 мм |
| Толщина | 17 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Ширина | 116.5 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | A-Class |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота [мм] | 57,4; 57,1; 57,2 |
| Тормозная система | TRW |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | E1 90R 01024/257 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Обмеження виробника | TRW |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Толщина (мм) | 17; 15,6 |
| Ширина [мм] | 116,6; 117 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-02A0289/1346 |
| № артикула рекомендованого приладдя | KS0136; KS0137 |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴



