
Колодки гальмівні диск. зад. Master/Movano (спарка) (з датчиком) 10-
858 ₴
- В наявності
- Код: RP1885
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. зад. Master/Movano (спарка) (з датчиком) 10-
Аналоги: MEYLE : 025 251 7218/W | BREMBO : KT 10 038 | SAMKO : 5SP1570 | zentparts : Z07439 | BRECK : 25172 00 703 10 | FTE : BL2173A1 | DT Spare Parts : 6.95123 | KAWE : 1442 01 | QUARO : QP5593C | TEXTAR : 2517201 | ABTEX : PLU2133 | STELLOX : 000 376B-SX | EBC Brakes : DPX2085 | CIFAM : 822-900-0 | Hi-Q : SP1970
Крос-коди: DACIA : 440600866R | DACIA : GDB1885 | DACIA : 05P1570 | DACIA : 51-01-106 | DACIA : SP1970
OEM: NISSAN : 44060-00Q0G, 44060-00Q1K, 440600866R, 95521680, 440608697R, 440600941R, 4421289, 4406000Q2J, 440606011R, 4406000Q2M, 95507110, 95513823, 44060-00Q0M, 95528497, 4406239, 4502883 | RENAULT : 8660003511, 44 06 086 97R, 440606011R, 4421289, 4406 008 66R, 44060 0866R, 440600866R, 8660004442, 44 06 009 41R, 44 06 008 66R | OPEL : 95521680, 95513823, 95528497, 45 02 883, 44 21 289, 95507110, 44 06 239 | VAUXHALL : 45 02 883, 95507110, 95513823, 95521680, 95528497, 44 21 289, 44 06 239 | RENAULT TRUCKS : 440600866R, 44 06 008 66R | DACIA : 440600866R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Breck 251720070310; Cifam 8229000; DT Spare Parts 695123; HI-Q SP1970; KaWe 144201; Meyle 0252517218W; Nissan 95513823; Opel 4406239; Samko 5SP1570; Stellox 000376BSX; Textar 2517201 |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота зовнішньої накладки | 63 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 62,9 |
| Висота [мм] | 62,8; 62,9; 62,6 |
| Гальмівна система | BREMBO; Brembo |
| Довжина [мм] | 163,6 |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 310; 330 |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01120/2924 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Номер WVA | 25172; 25173 |
| Обмеження виробника | BREMBO |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина (мм) | 18,2; 18 |
| Ширина [мм] | 163,7; 163,5 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-02A0818/2924 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴



