
Колодки гальмівні диск. зад. MB C-Class (W201) 82-93
435 ₴
- В наличии
- Код: RP0294
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. зад. MB C-Class (W201) 82-93
Аналоги: MILES : E410308 | DACO Germany : 323309 | DIAMAX : N09722 | MATRIX PRO : MX02420585 | ALLIED NIPPON : ADB0309 | Stark : SKBP-0010321 | ICER : 180420-396 | QUINTON HAZELL : BP342 | METELLI : 22-0092-1 | zentparts : Z07661 | MASTER-SPORT GERMANY : 13046040342N-SET-MS | BSG : BSG 60-200-020 | A.B.S. : 36498 | FEBI BILSTEIN : 16154 | MINTEX : MDB1222
Крос-коди: MERCEDES-BENZ : 10916156, 10 91 6154 | MERCEDES-BENZ : LP440 | MERCEDES-BENZ : 025 206 8713 | MERCEDES-BENZ : GDB294 | MERCEDES-BENZ : 4200120 | MERCEDES-BENZ : 05P158
OEM: MERCEDES-BENZ : 460 420 01 20, A 000 420 88 20, 4200120, 4208820, A 001 420 01 20, A 000 420 90 20, 00142001200005, A 000 420 01 20, 001420012041, A000 420 98 20, A001420012041, 000 420 01 20, 000 420 98 20, 000 420 90 20, 000 420 88 20, A 460 420 01 20, 14200120, 001 420 01 20
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Allied Nippon ADB0309; BSG BSG60200020; Febi Bilstein 16154; Icer 180420396; Mercedes-Benz 0004208820; Metelli 2200921; Miles E410308; Mintex MDB1222; Quinton Hazell BP342; Stark SKBP0010321 |
| Ширина | 54.3 мм |
| Толщина | 13.5 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Длина | 61.3 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | C-Class |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,542; 0,589 |
| Висота 1 [мм] | 54,2 |
| Висота 2 [мм] | 54,2 |
| Висота [мм] | 54,3; 54,4 |
| Тормозная система | ATE; Continental |
| Довжина [мм] | 61,7 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E1 90R 01025/076; ECE R90 Approved; E9 90R-02A0928/2903 |
| Код FMSI | D335-7230 D426-7314 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення; без контакту попередження про знос |
| Матеріал фрикційного покриття | Органічн. |
| Номер WVA | 20687 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 13,5; 13,2; 15,5 |
| Товщина 2 [мм] | 13,2 |
| Толщина (мм) | 13,5 |
| Ширина 1 [мм] | 61,8 |
| Ширина 2 [мм] | 61,6 |
| Ширина [мм] | 61,7; 54,3; 61,6 |
Информация для заказа
- Цена: 435 ₴



