
Колодки гальмівні диск. зад. Kangoo/Citan 08-
562 ₴
- В наявності
- Код: RP1786
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. зад. Kangoo/Citan 08-
Аналоги: GIRLING : 6117861 | ROADHOUSE : 21352.00 | BREMBO : P 68 043 | MAPCO : 6928 | AKRON-MALÒ : 1050252 | HART : 253 767 | MINTEX : MDB2964 | DELPHI : LX0549 | ELTA AUTOMOTIVE : EA8727 | ProfiPower : 1B2074 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE : 02.35.448 | JURID : 573272J | COMLINE : ADB01715 | MASTER-SPORT GERMANY : 201101740 | TEXTAR : 2469204
Крос-коди: RENAULT TRUCKS : 440604876R | RENAULT TRUCKS : GDB1786 | RENAULT TRUCKS : 05P1487 | RENAULT TRUCKS : 51-00-0508 | RENAULT TRUCKS : SP4158
OEM: MERCEDES-BENZ : 4154210400, 415 421 04 10, N4154210400, A 415 421 04 10, N4154210410, A4154210400 | RENAULT : 77 01 209 869, 44 06 048 76R, 44 06 062 67R, 8660004431, 4406 048 76R, 440604876R | DACIA : 440604876R, 44 06 048 76R | RENAULT TRUCKS : 440604876R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | BREMBO P68043; Dacia 440604876R; Delphi LX0549; GIRLING 6117861; Hart 253767; Jurid 573272J; Mapco 6928; Mercedes-Benz A4154210400; Mintex MDB2964; Renault 8660004431; Renault Trucks 440604876R; Roadhouse 2135200; TRUCKTEC Automotive 0235448; Textar 2469204 |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Висота | 44 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,828 |
| Висота 1 [мм] | 44 |
| Висота [мм] | 43,9; 43,8; 44 |
| Гальмівна система | TRW |
| Довжина [мм] | 95,4 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01120/2401 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Номер WVA | 24692 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина (мм) | 16; 16,2; 15,3 |
| Ширина [мм] | 95,4; 95,5 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-02A0818/2420 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 562 ₴



