
Колодки гальмівні диск. перед. Golf IV/Octavia I (з датчиком) 96-10
849 ₴
- В наличии
- Код: RP1403
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. Golf IV/Octavia I (з датчиком) 96-10
Аналоги: RAICAM : RA.0429.3 | ALLIED NIPPON : ADB11111 | WOKING : P15043.00 | AISIN : BPVW-1026 | HOLA : BD838 | TOPRAN : 103 587, 109 469 | MASTER-SPORT GERMANY : 202521130P | STELLOX : 1621 000B-SX | LYNXauto : BD-1212 | DANAHER : ADP0238-01 | PROFIT : 5000-1463 C | MOTRIO : 8550511247 | DACO Germany : 324757 | MILES : E400031
Крос-коди: VW (FAW) : LP1525 | VW (FAW) : SP2097 | VW (FAW) : GDB1403 | VW (FAW) : 1J0698151K | VW (FAW) : 05P969
OEM: SEAT : 8N0 698 151, 1J0 615 106 AD, 1J0698151K, 3A0615151A, 8N0698151C, 8N0 698 151 A, 1J0 698 151 K, JZW698151C, 1J0 698 151K, 1J0 698 151L, 1J0 615 105 AE, 3A0615116A, 1J0 698 151 M, 3A0615116B, 8N0 698 151 E, 3A0615151 | SKODA : 1J0698151L, 1J0 698 151K, 3A0615116A, 8N0698151C, 8N0 698 151 E, JZW698151C, 8N0698151, 1J0 615 106 AD, 3A0615151A, 8N0 698 151 A, 3A0615116B, 1J0 615 105 AE, 1J0698151K, 3A0615151, 1J0 698 151 M, 1J0 698 151 K | VW : 1J0 698 151 K, 8N0698151, 8N0 698 151 E, 3A0615116B, 1J0 698 151 Q, 1J0 698 151K, 3A0615151, 1J0 615 106 AD, 1J0698151K, 3A0615116A, 1J0 698 151 M, 8N0 698 151 A, 1J0 615 105 AE, JZW698151C, 3A0615151A, 8N0 698 151 C, 1J0698151L | VAG : 1J0 698 151 K, 1J0698151K, 1J0 698 151K | AUDI : 3A0615151A, 1J0 698 151 M, 3A0615151, 8N0 698 151 A, 1J0 698 151 K, 1J0 698 151K, 3A0615116B, 1J0698151K, 1J0 615 106 AD, 3A0615116A, 1J0 615 105 AE, 1J0698151L, 8N0 698 151 C, JZW698151C, 8N0698151, 8N0 698 151 E | VW (SVW) : 1J0 698 151 K, 1J0 698 151 M | VW (FAW) : 1J0 698 151 K
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Aisin BPVW1026; Allied Nippon ADB11111; Audi 8N0698151E; Miles E400031; Profit 50001463C; Skoda 8N0698151E; Stellox 1621000BSX; Topran 109469; Woking P1504300 |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Ширина | 156.4 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 74.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 74,2 |
| Висота 2 [мм] | 74,2 |
| Висота [мм] | 74,2; 74 |
| Тормозная система | ATE; Continental |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 155 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01107/054; E1 90R-01881/687 |
| Код FMSI | D687-7710 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 20676; 21911; 23392 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Товщина 1 [мм] | 19,1 |
| Товщина 2 [мм] | 19,1 |
| Толщина (мм) | 19,5; 19,3; 19,2 |
| Ширина 1 [мм] | 156,5 |
| Ширина 2 [мм] | 156,3 |
| Ширина [мм] | 156,4; 156; 156,3 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-02A0289/0725 |
Информация для заказа
- Цена: 849 ₴




