
Колодки гальмівні диск. перед. Jumper/Ducato/Boxer (з датчиками) 06-
821 ₴
- В наличии
- Код: RP1703
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. Jumper/Ducato/Boxer (з датчиками) 06-
Аналоги: PROTECHNIC : PRP1439-3M | BOSCH : 0 986 494 109, 0 986 424 994 | ZEKKERT : BS-1696 | TRISCAN : 8105 101651 | EGT : 321105cEGT | METELLI : 22-0709-1 | ROTINGER : RT 2PD24922 | Hi-Q : SP1716 | MASTER-SPORT GERMANY : 202401380P | DELPHI : LX0479 | EUROREPAR : 1675989780 | KRAFTVOLL GERMANY : 07010045 | RAP BRAKES : R-P0822 | NiBK : PN0516W
Крос-коди: OPEL : 62916840 | OPEL : 71770042 | OPEL : GDB1703 | OPEL : LP2492 | OPEL : 0986494109
OEM: CITROËN : 16 118 392 80, 16 238 425 80, 4254 64, 16 238 426 80, 4253 75, 16 736 037 80, 4253 74, 1612433680, 16 736 036 80, 1612433780, 4253 76, 4254 63 | FIAT : 71773145, 77366020, 77364015, 77366021, 77366022, 77364161, 77366024, 77364319, 77367090, 7 177 004 2, 77367093, 77366023, 6001073128, 7177 0042, 71770040, 71770042, 77367319, 77366018, 77364318 | PEUGEOT : 16 736 036 80, 16 124 336 80, 4253 73, 16 238 426 80, 16 736 037 80, 16 118 392 80, 1612433780, 4254 64, 16 238 425 80, 16 078 789 80, 4254 63, 4253 75, 4254.63 S1 | VAUXHALL : 1673603580, 16 124 337 80 | TOYOTA : SU001B9938 | ALFAROME/FIAT/LANCI : 71 770 042, 7 177 004 2, 71770042 | ALFA ROMEO : 71770042 | OPEL : 16 124 337 80, 1673603580
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Bosch 0986424994; Citroen 24467; Delphi LX0479; EGT 321105CEGT; Eurorepar 1675989780; Fiat 77367090; HI-Q SP1716; Metelli 2207091; NIBK PN0516W; Rotinger RT2PD24922; TRISCAN 8105101651; Zekkert BS1696 |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Толщина | 19.2 мм |
| Ширина | 169.2 мм |
| Высота | 61.5 мм |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Jumper, Ducato, Boxer |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,654 |
| Висота 1 [мм] | 69,1 |
| Висота 2 [мм] | 69,1 |
| Висота [мм] | 69,1 |
| Тормозная система | Brembo; TRW |
| Довжина [мм] | 169,1 |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 160 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям; без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з протискрипною пластиною; з кріпильними матеріалами |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90; E9 90R - 01107/1576; E9 90R-02A0841/3768; ECE R90 Approved |
| Код FMSI | D1540-8972 D1540-897 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос; з вбудованим датчиком зносу |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Материал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 24467; 24466 |
| Обмеження виробника | BREMBO; Brembo System |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 19 |
| Товщина 2 [мм] | 19 |
| Толщина (мм) | 19; 19,1 |
| Ширина 1 [мм] | 169,3 |
| Ширина 2 [мм] | 169,3 |
| Ширина [мм] | 169,1; 169,3; 69,1 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474709; 1987474711; 1987474710 |
Информация для заказа
- Цена: 821 ₴



