
Колодки гальмівні диск. перед. Berlingo/Partner (з датчиками) 93-15
661 ₴
- В наявності
- Код: RP1260
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Berlingo/Partner (з датчиками) 93-15
Аналоги: EGT : 321535IEGT | MAGNETI MARELLI : 363916060786 | RIDEX : 402B0265 | GH : GH-413737 | zentparts : Z07471 | ASHIKA : 50-00-0050 | VALEO : 872124 | ALLIED NIPPON : ADB1174 | DACO Germany : 320608 | JURATEK : JCP1112 | NK : 221937 | ZEKKERT : BS-2892 | MEC-DIESEL : 571470 | TEXTAR : 2312401 | SB : BP42173
Крос-коди: DS : 0986424414 | DS : GDB1260 | DS : 1611335080 | DS : 05P683 | DS : LP1607
OEM: CITROËN : 1611335080, 4251 55, E 172 059, 16 113 350 80, E 172 532, 1617254480, 1720 59, 4251 54, 16 11 335 080, 4254 85 | PEUGEOT : E 172 059, 16 113 350 80, 4254 85, E 172 532, 16 11 335 080, 4251 54, 1720 59, 1611335080, 1617254480, 4251 55 | CITROËN/PEUGEOT : 16 113 350 80, 1611335080 | DS : 1611335080
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | ASHIKA 50000050; Allied Nippon ADB1174; Bosch 0986424414; DACO Germany 320608; GH GH413737; Juratek JCP1112; Magneti Marelli 363916060786; NK 221937; Ridex 402B0265; Textar 2312401; Valeo 872124; Zekkert BS2892 |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 19 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara, Partner, 306, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 56 |
| Висота 2 [мм] | 56 |
| Висота [мм] | 56 |
| Гальмівна система | TRW; Lucas-Girling |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 310; 330; 290 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з гвинтами; з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 027002; ECE-R90; E1 90R-01881/552 |
| Код FMSI | D1190-8309 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос; з вбудованим датчиком зносу |
| Кількість гвинтів | 4 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 4 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23125; 23124 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Товщина 1 [мм] | 18,5 |
| Товщина 2 [мм] | 18,5 |
| Товщина (мм) | 19; 18 |
| Ширина 1 [мм] | 129,9 |
| Ширина 2 [мм] | 129,7 |
| Ширина [мм] | 130; 129,9 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474311; 1987474179; 1987474732; 1987474362; 1987474241 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661 ₴



