
Колодки гальмівні диск. перед. Peugeot 407 (з датчиками) 04-
733 ₴
- В наявності
- Код: RP1594
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Peugeot 407 (з датчиками) 04-
Аналоги: BREMBO : P 61 109 | FTE : BL1973A4 | MEYLE : 025 241 3418/W | SAMKO : 5SP1196 | JAPANPARTS : PA-0665AF | CIDAK : BPP3403 | PROTECHNIC : PRP0422 | BOSCH : 0 986 TB3 076 | VAICO : V42-4114 | AKRON-MALÒ : 1050179 | STELLOX : 984 002BL-SX | DON : PCP1280 | KEY PARTS : KBP1897 | HELLA PAGID : 8DB 355 020-671 | MOTRIO : 8660006847
Крос-коди: CITROËN/PEUGEOT : 0986494097 | CITROËN/PEUGEOT : LP1890 | CITROËN/PEUGEOT : 425277 | CITROËN/PEUGEOT : GDB1594 | CITROËN/PEUGEOT : 05P1196
OEM: PEUGEOT : 4254 22, E172236, 4252-77, 425277, 4252.77, 4253 35, 4253.32, 4252 77, 1611456580, 4253 47, 1617259480 | CITROËN : 4254 22, 425277, 4253 32, 4252.77, 4253 35, 4252 77, 4253 47 | CITROËN/PEUGEOT : 4252.77, 425277
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | BREMBO P61109; Bosch 0986494097; Citroen 425347; DON PCP1280; JAPANPARTS PA0665AF; Meyle 0252413418W; Motrio 8660006847; Peugeot 1611456580; Samko 5SP1196; Stellox 984002BLSX; VAICO V424114 |
| Ширина | 131 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Висота | 67 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 407 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 66,8 |
| Висота 2 [мм] | 66,8 |
| Висота [мм] | 66,8; 66,9 |
| Гальмівна система | TRW; Lucas-Girling |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 325; 365 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з гвинтами; з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01107/969; ECE-R90; E9 90R-01823/969 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос; з вбудованим датчиком зносу |
| Кількість гвинтів | 4 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 4 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 24134; 24175 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Товщина 1 [мм] | 19,5 |
| Товщина 2 [мм] | 19,5 |
| Товщина (мм) | 19,5; 19,4 |
| Ширина 1 [мм] | 131 |
| Ширина 2 [мм] | 131 |
| Ширина [мм] | 131,4; 131,5 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474241; 1987474519; 1987474315 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 733 ₴



