
Колодки гальмівні диск. перед. Jumper/Ducato/Boxer (з датчиком) 94-
826 ₴
- В наличии
- Код: RP1518
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. Jumper/Ducato/Boxer (з датчиком) 94-
Аналоги: Andel : 141522-066 | VALEO : 598569 | BRAXIS : AA0181 | FENOX : BP45076 | LPR : 05P967 | PROFIT : 5000-1479 | JAPANPARTS : PA-0054AF | NATIONAL : NP2245 | STELLOX : 970 001B-SX | ABTEX : PLU3915 | HART : 219 136 | DAVID VASCO : Z1518 | ZEKKERT : BS-1459 | CASALS : 55407 | FRIGAIR : PD04.530
Крос-коди: ALFAROME/FIAT/LANCI : SP4033 | ALFAROME/FIAT/LANCI : LP1751 | ALFAROME/FIAT/LANCI : 77362216 | ALFAROME/FIAT/LANCI : GDB1518 | ALFAROME/FIAT/LANCI : 05P967
OEM: CITROËN : E172134, 1617279380, 1623060180, 4252 44, 4252 45, 4254 59, 4254C2 | FIAT : 71770070, 77364859, 77 362 216, 71772525, 7736 2216, 6001073513, 7 736 221 6, 71752978, 77362216, 6001073162, 9949517, 6000629138, 9949362 | PEUGEOT : 4254 59, 4252 44, 4252.45, E172134, 1617279380, 1623060180 | ALFA ROMEO : 77364859, 77362216, 7736 2216 | LANCIA : 77362216, 77364859 | ALFAROME/FIAT/LANCI : 7 736 221 6, 77 362 216, 77362216
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Citroen 4254C2; Fenox BP45076; Fiat 9949362; Hart 219136; JAPANPARTS PA0054AF; LPR 05P967; Lancia 77364859; National NP2245; Profit 50001479; Stellox 970001BSX; Valeo 598569; Zekkert BS1459 |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Jumper, Ducato, Boxer |
| Назначение | Передние колеса |
| Толщина | 19 мм |
| Высота | 164.8 мм |
| Высота внешней накладки | 69.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 68,7 |
| Висота 2 [мм] | 68,7 |
| Висота [мм] | 69,2; 70 |
| Тормозная система | BREMBO; Brembo |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 140; 205 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01107/524; E9 90R-01841/1155 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23919; 23920 |
| Обмеження виробника | BREMBO |
| Товщина 1 [мм] | 19,1 |
| Товщина 2 [мм] | 19,1 |
| Толщина (мм) | 19; 18,4 |
| Ширина 1 [мм] | 164,9 |
| Ширина 2 [мм] | 164,5 |
| Ширина [мм] | 164,8; 165 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-02A0289/0524 |
Информация для заказа
- Цена: 826 ₴



