
Колодки гальмівні диск. перед. Sprinter/Crafter (спарка) 06-
842 ₴
- В наличии
- Код: RP1696
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. перед. Sprinter/Crafter (спарка) 06-
Аналоги: VALEO : 872200 | DANAHER : ADP0169 | HELLA PAGID : 8DB 355 005-531 | MATRIX PRO : MX02420575 | DBA Australia : DB1974SS | RAICAM : RA.0902.0 | ABTEX : PLU1272 | PE Automotive : 086.339-00A | OPTIMAL : 12296 | DELPHI : LX0502 | TOPRAN : 111 656 | BREMBO : P 50 059 | FERODO : FVR1777 | KAWE : WS0227A | DIAMAX : N09199
Крос-коди: AUDI : 05P1295 | AUDI : LP1981 | AUDI : GDB1696 | AUDI : 0044206820 | AUDI : SP1425
OEM: VAG : 2E0698151F, 2E0698151C | MERCEDES-BENZ : 004420822027, 9064210800, A004420822027, 9074209901, A 442 082 20 27, 9104207700, A 004 420 82 20, A9104207700, A 005 420 53 20, 54205320, 004 420 82 20, A9064200400, A 004 420 68 20, 9064210300, 005 420 53 20, A9064210800, A9064210300, 004 420 68 20, A 907 420 99 01, 44208220, 442 082 20 27, 9064200400, 44206820 | SEAT : 2E0698151C, 2E0698151F, 2E0698151A | VW : 2E0 698 151 C, 8E0698151E, 2E0 698 151 F, 2E0 698 151 G, 2E0 698 151 A | SKODA : 2E0698151A, 2E0698151C, 2E0698151F | AUDI : 2E0698151A, 2E0698151C, 2E0698151F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | BREMBO P50059; Delphi LX0502; Ferodo FVR1777; Mercedes-Benz A9074209901; OPTIMAL 12296; PE Automotive 08633900A; Skoda 2E0698151F; Topran 111656; Valeo 872200 |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Sprinter, Crafter |
| Ширина | 169 мм |
| Толщина | 21 мм |
| Высота | 74 мм |
| Датчик износа колодок | С возможностью установки |
| Комплектация колодок | С антискрипной пластиной |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 73,2 |
| Висота 2 [мм] | 73,2 |
| Висота [мм] | 73,5; 73,4 |
| Тормозная система | BREMBO; Brembo |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01107/1673; E1 90R-011041/1723 |
| Код FMSI | D1268-8383 D1699-838 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 29200 |
| Обмеження виробника | BREMBO |
| Товщина 1 [мм] | 20,1 |
| Товщина 2 [мм] | 20,1 |
| Толщина (мм) | 20,8; 20,5 |
| Ширина 1 [мм] | 169,4 |
| Ширина 2 [мм] | 169,1 |
| Ширина [мм] | 169,1; 169 |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-02A0289/1673 |
Информация для заказа
- Цена: 842 ₴



