
Колодки гальмівні диск. перед. Berlingo/Partner 08-
707 ₴
- В наявності
- Код: RP1690
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Berlingo/Partner 08-
Аналоги: TRISCAN : 8110 38005 | BOSCH : 0 986 494 235 | EUROREPAR : 1617272980 | KEY PARTS : KBP2069 | Omnicraft : 2674702 | JAPANPARTS : PA0603JM, PA-0603AF | MILES : E400093 | FAI AutoParts : FPBP445 | SASIC : 6210009 | AISIN : BPCI-1002 | DBA Australia : DB2040SS | DENCKERMANN : B111135 | FERODO : FDB1971 | MASTER-SPORT GERMANY : 13046072292N-SET-MS
Крос-коди: CITROËN/PEUGEOT : 1647862480 | CITROËN/PEUGEOT : GDB1690 | CITROËN/PEUGEOT : LP2101 | CITROËN/PEUGEOT : 64916713 | CITROËN/PEUGEOT : 05P1351
OEM: CITROËN : 4254 13, 4254 12, E 172 295, 16 478 624 80, 1611838580, 4254 25, 1617272980, 4254 65, 1647862480, 1623816280, 4253 61, 4254 C0 | DS : 16 238 162 80, 1647862480, 4254 25, 4254 C0, E 172 295, 1611838580, 16 172 729 80, 16 478 624 80 | PEUGEOT : 1617272980, 4254 65, 1623816280, 4254 12, 4253.61, 4254 C0, 425413, E 172 295, 1647862480, 16 478 624 80, 16 118 385 80, 4254 25 | CITROËN/PEUGEOT : 16 478 624 80, 1647862480
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Aisin BPCI1002; Bosch 0986494235; Citroen 425361; DS 1617272980; Denckermann B111135; Eurorepar 1617272980; Ferodo FDB1971; JAPANPARTS PA0603AF; Miles E400093; Sasic 6210009; TRISCAN 811038005 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, Berlingo, C4, Partner |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,76 |
| Висота 1 [мм] | 64,7; 57,8; 57,7 |
| Висота 2 [мм] | 57,7; 64,7 |
| Гальмівна система | ATE; Continental |
| Довжина [мм] | 155,2 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; із затискачем поршня |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01107/1676; E9 90R-01823/1676; ECE R90 Approved |
| Код FMSI | D1717-8942 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 24538; 24539 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 18,8; 18,3 |
| Товщина 2 [мм] | 18,3 |
| Ширина 1 [мм] | 155,5 |
| Ширина 2 [мм] | 155,2 |
| Ширина [мм] | 155,2; 155,1; 64,6; 57,6 |
| № артикула рекомендованого приладдя | PFK302 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴



