
Колодки гальмівні диск. перед. Jumpy/Scudo/Expert (з датчиками) 96-
690 ₴
- В наявності
- Код: RP1148
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Jumpy/Scudo/Expert (з датчиками) 96-
Аналоги: RAP BRAKES : R-P0119 | ZIMMERMANN : 21801.190.1 | DYNAMATRIX : DBP1000 | A.B.S. : 36899 | DENCKERMANN : B110112 | KAWE : 0305 44 | CAR : PNT894 | GIRLING : 6111481 | OPTIMAL : 10043 | TRISCAN : 8115 10005 | VALEO : 301064A | RIDEX : 402B0175 | PAGID : T1165N-53954N-00 | SCT - MANNOL : SP 317 PR | ASHIKA : 50-00-0064
Кросбоді: ALFAROME/FIAT/LANCI: 62916224 | ALFAROME/FIAT/LANCI: LP909 | ALFAROME/FIAT/LANCI : 71752992 | ALFAROME/FIATI: 09864033
OEM: ALFA ROMEO : 9944329, 9946016, 71752992 | PEUGEOT : 1611458180, 4254 53, 4251.10, 16 172 492 80, 4251 09, E172039 | FIAT : 71752992, 77362237, 71 752 992, 71770974, 9944329, 7 175 299 2, 9946016, 9404251238 | LANCIA : 9946016, 71752992, 71770974, 9944329, 77362237 | CITROËN : E172519, 4251.09, 16 172 492 80, 1611458180, 4251 10, 4254 53, E 172 039 | ALFAROME/FIAT/LANCI : 71752992, 7 175 299 2, 71 752 992
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | ASHIKA 50000064; Alfa Romeo Automobiles 71752992; Bosch 0986424033; Citroen 425109; Denckermann B110112; Fiat 9404251238; KaWe 030544; Lancia 77362237; OPTIMAL 10043; Ridex 402B0175 |
| Призначення | Передні колеса |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 59 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,744 |
| Висота 1 [мм] | 58,8 |
| Висота 2 [мм] | 58,8 |
| Висота [мм] | 58,9; 58,7 |
| Гальмівна система | Lucas-Girling; TRW |
| Довжина [мм] | 129,8 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям; без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з гвинтами; з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90; ECE R90 Approved; E4 90R-01587/1692; E1 90R 01024/170 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос; з вбудованим датчиком зносу |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 21802; 21801 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 18,4; 18,6 |
| Товщина 2 [мм] | 18,6 |
| Товщина (мм) | 19; 18,2 |
| Ширина 1 [мм] | 130,1 |
| Ширина 2 [мм] | 129,9 |
| Ширина [мм] | 129; 58,9; 130 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474199; 1987474417; 1987474328 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴



