
Колодки гальмівні диск. перед. Mitsubishi L200 05-15
626 ₴
- В наявності
- Код: RP3435
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні диск. перед. Mitsubishi L200 05-15
Аналоги: ZEKKERT : BS-2237 | ASIMCO : KD1544 | MANDO : RMPM05NS, MPM05OS | ELTA AUTOMOTIVE : EA8726 | KEY PARTS : KBP2054 | TEXTAR : 2508701SC | QUICK BRAKE : 109-1769 | NiBK : PN3809 | HELLA PAGID : 8DB 355 015-321 | SWAG : 80 91 6624 | 7 SEVEN PARTS : SVP27150 | HART : 248 955 | COMLINE : ADB31584 | JAPKO : 50504
Крос-коди: FIAT : 05P1319 | FIAT : 50-05-504 | FIAT : GDB3435 | FIAT : 4605A198 | FIAT : LP2074
OEM: MITSUBISHI : 4605B233, 4605A284, 4605B158, TS200052, 46 05A 198, MZ690587, 4605A198, 4605A930, 4605A623, 4605B290, MZ690356 | FIAT : 0006000609715, 6000609714, 6000609715, 0006000609714, 6000611054
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Asimco KD1544; Comline ADB31584; Fiat 6000611054; Hart 248955; Japko 50504; Mando RMPM05NS; Mitsubishi MZ690356; NIBK PN3809; Quick Brake 1091769; Swag 80916624; Zekkert BS2237 |
| Довжина | 155.2 мм |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 51 |
| Висота 2 [мм] | 51 |
| Висота [мм] | 51; 51,2 |
| Гальмівна система | Tokico; TOKICO |
| Довжина [мм] | 155 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без протискрипної пластини |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01705/058; E9 90R-02A0841/2463; ECE R90 APPROVED |
| Код FMSI | D1519 |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення; з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 1 |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 24529; 24530 |
| Обмеження виробника | TOKICO |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип гальма | Дискове гальмо |
| Товщина 1 [мм] | 16 |
| Товщина 2 [мм] | 16 |
| Товщина (мм) | 16; 15,5 |
| Ширина 1 [мм] | 155,6 |
| Ширина 2 [мм] | 155,5 |
| Ширина [мм] | 155,4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 626 ₴



