
Колодки гальмівні диск. зад. Corolla/Yaris 05-
624 ₴
- В наличии
- Код: RP3454
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колодки гальмівні диск. зад. Corolla/Yaris 05-
Аналоги: HUSCH : EP0075 | NPS : T361A34 | AISIN : SS938-S | TOMEX Brakes : TX 15-01 | DAVID VASCO : Z3454 | IBERIS : IB153103 | FAI AutoParts : FPBP511 | MASTER-SPORT GERMANY : 200901700P | FREMAX : FBP-1642 | MAGNETI MARELLI : 363916060629 | SWAG : 33 10 7531 | NATIONAL : NP2853 | ABTEX : PLU1336 | ROTINGER : RT 1PD21050 | BRECK : 24610 00 704 10
Крос-коди: TOYOTA (GAC) : VKBP 90282 A | TOYOTA (GAC) : 04465-12130 | TOYOTA (GAC) : 025 246 1015/W | TOYOTA (GAC) : LP2105 | TOYOTA (GAC) : GDB3454
OEM: LEXUS : 04466-76011, 04466-76010, 04466-47030, NS254, 04466-76012, 04466-47020 | TOYOTA : 04466-52070, 04466-02210, 04466-12140, 04466-52110, 04466-52141, 04466-12150, 04466-47040, 04466-47061, 04466-52150, V9118B037, 04466-76010, 04466-47020, 04466-02190, 04466-47060, D6247, NS254, 04466-12120, 04466-52170, 04466-76012, 04466-02260, 04466-47101, 04466-47030, 04466-21020, 04466-02330, 04466-47080, 04466-52120, 04466-47110, 04466-52140, 04466-52130, 04466-12190, 04466-02191, 04466-52151, 04466-02270, 04465-12130, 04466-76011, 04466-52160, 04466-12130, 04466-47100, 04466-02310, 04466-52121, 0446512130 | TOYOTA (FAW) : 0446602240, 0446602310, 0446602320, 0446602330 | SCION : 04466-12140, 04466-76012, 04466-12130, 04466-21020, 04466-12150, 04466-52150, NS254, 04466-52151 | SUBARU : 0446612130, 44661-2130 | ASTON MARTIN : 0446652140 | TOYOTA (GAC) : 04466-47060
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raiso |
| Кросс-номери | Aisin SS938S; Breck 246100070410; Fremax FBP1642; Lexus 0446647020; Magneti Marelli 363916060629; National NP2853; Rotinger RT1PD21050; Scion 0446652151; Subaru 446612130; Swag 33107531; Toyota 0446676011 |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | IQ, Corolla, Auris, Yaris |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Ширина | 98.6 мм |
| Толщина | 14.4 мм |
| Высота | 42.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 42,6 |
| Висота 2 [мм] | 42,6 |
| Висота [мм] | 42,6; 42,4 |
| Гальмівна накладка | з навскісною крайкою |
| Тормозная система | Akebono |
| Довжина [мм] | 98,6 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; без протискрипної пластини |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01120/2194; E9 90R-01825/2576 |
| Код FMSI | D1354-8463 D1423-846 |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Кількість накладок | 4 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 24610; 24611; 24612; 25016; 25017; 25018 |
| Обмеження виробника | AKEBONO |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 14,4 |
| Товщина 2 [мм] | 14,4 |
| Толщина (мм) | 15; 14,4 |
| Ширина 1 [мм] | 98,8 |
| Ширина 2 [мм] | 98,6 |
| Ширина [мм] | 98,6; 98,5 |
Информация для заказа
- Цена: 624 ₴



